فرصت ورود به سینما دوران فوتبال دواین جانسون

فرصت: ورود به سینما دوران فوتبال دواین جانسون فوتبالیست همیلتون بازیگری مسابقه فوتبال سینمای فوتبالی نمایش

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری آخرین اوضاع سلامتی «حسین شهاب»

مژگان شهاب فرزند حسین شهاب بازیگر سینما از انتقال این هنرمند به بیمارستان دیگری خبر داد.

آخرین اوضاع سلامتی «حسین شهاب»

آخرین اوضاع سلامتی «حسین شهاب»

عبارات مهم : سینما

مژگان شهاب فرزند حسین شهاب بازیگر سینما از انتقال این هنرمند به بیمارستان دیگری خبر داد.

مژگان شهاب فرزند حسین شهاب بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با مهر، راجع به اوضاع جسمانی این هنرمند که چندی پیش به علت نارسایی کبدی و کلیوی به بیمارستان انتقال یافته شده است بود، گفت: این هنرمند حدود ۴ روز پیش به بیمارستان دیگری به نام محب کوثر انتقال یافته شد چراکه پزشکان بیمارستان قبلی که وی در آن خوابیدن بود، گفتند جهت نارسایی کبدی حسین شهاب نمی شود کاری کرد و او باید مرخص شود ولی ما ترجیح دادیم در بیمارستان دیگری پزشکان تلاش ارزش را بکنند. از سوی دیگر این بیمارستان با منزل سینما قرارداد بیمه دارد و به این ترتیب ما وی را به بیمارستان محب کوثر انتقال یافته کردیم.

وی افزود: خدا را شکر در این ۴ روزی که پدرم به این بیمارستان انتقال یافته شده است دیگر نیازی به دیالیز نداشته است و تنفسش نیز با دستگاه ها انجام نشده، بلکه خودش همه این کارها را انجام داده و قادر به صحبت کردن نیز هست.این را هم باید بگویم که حسین شهاب در حال حاضر در بخش آی سی یو خوابیدن است.

شهاب عنوان کرد: در حال حاضر پزشکان مشغول درمان کلیه های او هستند تا دیگر نیازی به دیالیز نباشد از سوی دیگر جهت ما مهم است که فعل و انفعلاتی انجام شود تا کبد او را با دارو حفظ کنند.

وی در آخر گفت: در این مدت محمدمهدی حیدریان رییس شرکت سینمایی و دست اندرکاران منزل سینما بسیار به ما کمک کردند و پیگیر احوالات پدرم بودند. ضمن اینکه پرویز پرستویی بازیگر سینما هم بسیار جویای احوال او است و تاکنون چندین بار به ما زنگ زده و باعث دلگرمی ما شده است است.

آخرین اوضاع سلامتی «حسین شهاب»

واژه های کلیدی: سینما | انتقال | پزشکان | بازیگر | هنرمند | سینمایی | بیمارستان | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz