فرصت ورود به سینما دوران فوتبال دواین جانسون

فرصت: ورود به سینما دوران فوتبال دواین جانسون فوتبالیست همیلتون بازیگری مسابقه فوتبال سینمای فوتبالی نمایش

گت بلاگز اخبار حوادث انفجار یک پاوربانک در هواپیمای چینی

ویدیویی در اینترنت انتشار یافته که نشان می‌دهد یک پاور بانک در هواپیما منفجر شده است است. 

انفجار یک پاوربانک در هواپیمای چینی

انفجار یک پاوربانک در هواپیمای چینی

عبارات مهم : انفجار

ویدیویی در اینترنت انتشار یافته که نشان می دهد یک پاور بانک در هواپیما منفجر شده است هست.

به گزارش ایسنا، به نقل از وب سایت سی نت، کارشناسان فعال در حوزه تکنولوژی بر این باورند که در هر وسیله و دستگاه الکترونیکی که به باتری مجهز باشد، احتمال منفجر شدن و آتش گرفتن وجود دارد.

دستگاه پاوربانک یکی از مسافران در هواپیمایی که قصد پرواز از گوانجو به شانگهای را داشته، قبل از شروع پرواز آتش می گیرد و مهماندار هواپیما نیز به سرعت به خاموش کردن آن اقدام می کند. با اینکه گفته می شود کسی در این اتفاق دچار سانحه و سوختگی نشده و خسارت دیگری نیز تحت تاثیر سرعت در خاموش کردن آتش ایجاد نشده ولی با این حال، شرکت هواپیمایی مربوطه و رسانه های چینی در حال بررسی علت وقوع این اتفاق هستند.

انفجار یک پاوربانک در هواپیمای چینی

این ویدیو موجب شده است است که بسیاری از کارشناسان در حوزه هوانوردی نیز راجع به حمل این دستگاه های شارژ همراه به داخل هواپیما ابراز نگرانی کنند و بسیاری نیز به این فکر افتاده اند که حمل و استفاده از این دستگاه ها به داخل کابین هواپیما را ممنوع اعلام کنند.

تاکنون خبرهای بسیاری راجع به آتش گرفتن و انفجار بعضی از دستگاه های الکترونیکی همچون گوشی های هوشمند و نوت بوک ها در اینترنت انتشار یافته است و شرکت های سازنده آنها نیز بلافاصله دستور توقف تولید، جمع آوری و یا فراخوان آن ها را داده اند.

ویدیویی در اینترنت انتشار یافته که نشان می‌دهد یک پاور بانک در هواپیما منفجر شده است است. 

یکی از معروف ترین این موارد گوشی پرچمدار گلکسی نوت ۷ بود که بعد از بارها اعلام انفجار به وسیله بازدیدکنندگان در همان ماه های نخست بعد از عرضه، سامسونگ به کلی آن را از بازار جمع آوری کرده و دستور توقف تولید آن را صادر کرد.

پاوربانک یا دستگاه شارژر همراه وسیله کوچکی است که به یک باتری مجهز شده است است و به بازدیدکنندگان این امکان را می دهد تا در صورت دوری و عدم دسترسی به پریز برق، گوشی هوشمند خود را با استفاده از کابل USB شارژ کنند. اندازه این وسیله تقریبا معادل اندازه یک گوشی هوشمند بزرگ است که به آسانی در کیف و جیب بازدیدکنندگان جا شده است و قابل حمل است.

واژه های کلیدی: انفجار | دستگاه | هواپیما | هواپیما | گوشی هوشمند | گوشی های هوشمند | شرکت هواپیمایی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz