فرصت ورود به سینما دوران فوتبال دواین جانسون

فرصت: ورود به سینما دوران فوتبال دواین جانسون فوتبالیست همیلتون بازیگری مسابقه فوتبال سینمای فوتبالی نمایش

میانرود خوزستان لرزید

به گزارش عصرایران، موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران، این زلزله 4.1 ریشتری یکشنبه، 6 خرداد 1397 در ساعت 06:09:05 رخ داد. موقعیت مرکز زلزله 32.26 شمالی و 48.42..

ادامه مطلب

جهت آنکه ناظم مرد مدرسه جنبش نشود, تصویر ، قیچی کردن موی دختر دبستانی در آبادان

به گزارش عصر کشور عزیزمان ایران ؛اداره آموزش و پرورش آبادان در تصویر العمل به این خبر اطلاعیه را صادر کرد که به شرح زیر است: قیچی کردن ..

ادامه مطلب

انفجار یک پاوربانک در هواپیمای چینی

ویدیویی در اینترنت انتشار یافته که نشان می‌دهد یک پاور بانک در هواپیما منفجر شده است است.  انفجار یک پاوربانک در هواپیمای چینی عبا..

ادامه مطلب

ماجرای دختر 25ساله‌ای که به امید ازدواج با مرد 48ساله، با او رابطه نامشروع داشت

دختر 25 ساله ای به همراه مادرش وارد کلانتری شد تا راز ارتباط مخفیانه با صاحبکارش را فاش کند. ماجرای دختر 25ساله ای که به امید ازدواج با مرد..

ادامه مطلب

پدرو مادرم معتاد بودند ، مرا هم به یک معتاد شیاد شوهر دادند ، زندگی دختر هتلدار ثروتمند مشهدی

پدرم یکی از ثروتمندترین افراد مشهد است و درآمد زیادی دارد ولی از زمانی که به خاطر دارم پدر و مادرم مواد مخدر مصرف می کنند. آن وقت که وارد مدرسه ابتدایی شدم..

ادامه مطلب

اغفال و اخاذی از دختران با جعل عنوان شاعر و استاد دانشگاه

مردی که با معرفی خود با عناوین جعلی دختران جوان را در اینترنت فریب می‌داد و از آنان سوءاستفاده می‌کرد، دستگیر شد. اغفال و اخاذی از دختران با ..

ادامه مطلب

پزشکی قانونی مازندران تعداد اجساد واژگونی اتوبوس محور سوادکوه را 13 تن اعلام کرد

مدیر کل پزشکی قانونی استان مازندران گفت: بعد از بررسی و کارشناسی اجساد و قطعات تحویل داده شده است به پزشکی قانونی، تعداد اجساد قربانیان واژگونی اتوبوس م..

ادامه مطلب

شلیک گلوله جان دختر نوجوان را گرفت

رئیس اداره حوادث و مدیریت بحران دانشگاه علم پزشکی مشهد گفت: یک نفر بر اثر شلیک گلوله عصر امروز در روستای فهنه بخش سرولایت شهرستان نیشابور جان باخت. ..

ادامه مطلب

كلاهبردار میلیاردی خبر رسان تلگرام دستگیر شد

فرمانده انتظامی لاهیجان از دستگیری كلاهبردار میلیاردی خبر رسان تلگرام که اقدام به اخذ مبالغ هنگفتی کرده بود، در این شهرستان خبر داد. كلاهبر..

ادامه مطلب