فرصت ورود به سینما دوران فوتبال دواین جانسون

فرصت: ورود به سینما دوران فوتبال دواین جانسون فوتبالیست همیلتون بازیگری مسابقه فوتبال سینمای فوتبالی نمایش

گت بلاگز اخبار اجتماعی جزییات / تندگویان+ متقاضیان وام ازدواج به بانک‌ها مراجعه نکنند

معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان از وجود حدود ۱۵۰ هزار متقاضی دریافت وام ازدواج که تا سال گذشته درخواستشان را در سامانه ثبت کرده ولی هنوز وام خود

جزییات / تندگویان+ متقاضیان وام ازدواج به بانک‌ها مراجعه نکنند

تندگویان: متقاضیان وام ازدواج به بانک ها مراجعه نکنند + جزییات

عبارات مهم : قانون

معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان از وجود حدود ۱۵۰ هزار متقاضی دریافت وام ازدواج که تا سال گذشته درخواستشان را در سامانه ثبت کرده ولی هنوز وام خود را دریافت نکرده اند، خبر داد.

محمد مهدی تندگویان در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به شروع فرایند پرداخت وام ازدواج در سال ۹۷ همزمان با ابلاغ بانک مرکزی گفت: متقاضیان دریافت وام ازدواج مورد نیاز نیست به بانک مراجعه کنند بلکه می بایست ابتدا درخواستشان را در سامانه https://ve.cbi.ir که به این منظور طراحی شده است هست، ثبت کرده و بعد از دریافت کد پیگیری جهت تشکیل پرونده به بانک مراجعه کنند.

به گفته وی، سامانه ثبت درخواست وام ازدواج، از طریق ارسال این پیامک نزدیک ترین شعبه بانکی که امکان پرداخت وام به متقاضیان را دارد، جهت مراجعه حضوری آنها مشخص خواهد کرد.

جزییات / تندگویان+ متقاضیان وام ازدواج به بانک‌ها مراجعه نکنند

بنابر گفته معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان افرادی که در سال گذشته درخواست وام ازدواج خود را در سامانه ثبت کرده اند ولی تا کنون آن را دریافت نکرده نکرده اند، مشمول دریافت وام ۱۵ میلیون تومانی می شوند.

معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان از وجود حدود ۱۵۰ هزار متقاضی دریافت وام ازدواج که تا سال گذشته درخواستشان را در سامانه ثبت کرده ولی هنوز وام خود

به گزارش ایسنا، در حالیکه بانک مرکزی، بند ”الف“ تبصره ۱۶ قانون بودجه سال ۱۳۹۷ کل کشور را که براساس آن مبلغ تسهیلات قرض الحسنه ازدواج جهت هریک از زوج ها در سال ۱۳۹۷، ۱۵ میلیون تومان تعیین شده است است را به شبکه بانکی ابلاغ کرد، رحیم زارع، سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفته که پرداخت وام ازدواج نیازمند طی پروسه های اداری است که یک ماه وقت می برد، چراکه به نظر می رسد هنوز بندهای قانون بودجه سال ۹۷ و آیین نامه های مورد نیاز آن آماده و ابلاغ نشده هست، ولی به هر ترتیبی باید قانون بودجه و بند مرتبط به وام ازدواج اجرایی شود.

نماینده مردم آباده در مجلس دهم شورای اسلامی با تاکید براینکه پرداخت وام ازدواج ۱۵ میلیونی حتما اجرایی می شود، گفت: کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات و کمیسیون اقتصادی، نظارت ۱۰۰ درصدی و کامل بر نحوه اجرای قانون بودجه دارند و هر نهادی از این امر تخطی کند باید پاسخگو باشد.

وی با اشاره به روند اجرای وام ازدواج توضیح داد: بعد از ابلاغ قانون به وسیله مدیر مجلس، باید آیین نامه های بودجه تنظیم، به بانک مرکزی ابلاغ و دستورالعمل اجرایی وام به شعب بانکی اعلام شود.

جزییات / تندگویان+ متقاضیان وام ازدواج به بانک‌ها مراجعه نکنند

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه تا آخر فروردین کار اداری وام ازدواج به طول می انجامد، گفت: کار اداری اجرای این قانون وقت می برد، ولی هر نهادی به سهم خود طبق قانون مکلف به اجرای آن است.

واژه های کلیدی: قانون | ازدواج | دریافت | کمیسیون | وام ازدواج | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz